.

.

New
BESTILL Една Рачка Бања Потоне Тапа, Pop-Up се Исцеди и Снабдување Црево Вклучени, Хром

BESTILL Една Рачка Бања Потоне Тапа, Pop-Up се Исцеди и Снабдување Црево Вклучени, Хром

DEN 1003.20

Количина на стоки
Достапно

BESTILL Бања Потоне Тапа Поставите Доаѓа со Потрошувачка Затка и 2 Црева.САД Стандард Конекција, Лесно да се инсталира.Единствена Славина и 5.9 инчен Покрие Плочата Одговара на Универзална Тоне со Mouning Дупка со Дијаметар : 1.25 инчен-1.6 инч.Тапа Spout Стигнат до 5.3-инчен, Висина 3.4-инчен.Со Една Рачка, Лесно да се Контролира со Вода Проток и Температура.На високо-одделение Керамички Кертриџ, Цврсти Нерѓосувачки Челик Тапа Тело, да се Обезбеди Квалитет и Долг Живот.Една Година По-Продажба.Хром Заврши Една Дупка Потоне Тапа, Одговара На Вашиот Chrome Бања Тела.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди