.

.

New
Диносаурус Играчки,Wuayur 159pcs Диносаурус Тема Светот Трка Играчка Поставена за Деца,140 Флексибилни Песна Playset,1 Автомобили,6 Диносаурусите и 2 Диносаурус Глави,Божиќ По

Диносаурус Играчки,Wuayur 159pcs Диносаурус Тема Светот Трка Играчка Поставена за Деца,140 Флексибилни Песна

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

DIY НА ДИНОСАУРУС СВЕТОТ : Нашата диносаурус воз песна сет вклучува 140 се соберат парчиња.Децата и родителите ќе се изгради еден или повеќе диносаурус живот сцени со донесување на овие следните ставки : 1 x играчка автомобил, 6 x диносаурус модели, 4 x дрво, 2 x диносаурус главата и 4 x Падини.Развивање на детето рака-око координација, логично размислување и креативност.СОБЕРАТ ЛЕСНО : Диносаурус воз патеката играчка може да се искривени, свиткани, ротира и да се прилагоди за да формираат различни песна форми.Креирај нова песна дизајни за различни комбинации - падини, мостови,плочата,итн.Децата може да даде целосна претстава за нивната имагинација и да уживате во забавата на диносаурус играчка песна.ИГРА и да НАУЧАТ : Игра е патот деца се преземат за учење.Овој диносаурус автомобил трка на патеката играчка во собата може да им помогне на вашите деца да ги прошират своите когнитивни, соработка, емотивен, јазик и моторни способности!.БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, се Согласува да НИ играчка стандарди,безбедноста во сообраќајот е секогаш на прво место.Се Сретне U. S. Играчка Стандард.Рабови и агли на делови се полира непречено и ќе не боли вашите деца раце.Answer : ___________________________ Note : Деца ќе се игра под надзор на родителите.Тркачки автомобил бара 1 АА батерија (не се вклучени).НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕТЕ : Wuayur диносаурус воз играчка е најдобар избор за деца ,момчиња и девојчиња на Божиќ,birthday (Роденден), Нова Година и денот на Благодарноста.Тоа може да го подобри вашите деца рацете на способност и донесе повеќе комуникација помеѓу родителите и детето.Што возбудлива авантура!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди