.

.

New
К Бел Чорапи mens Храна и Пијалок Новина Екипажот Чорапи

К Бел Чорапи mens Храна и Пијалок Новина Екипажот Чорапи

DEN 72.00

Количина на стоки
Достапно

70% Памук Pima, 28% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Машка обувка 6.5-12. Дизајниран во Лос Анџелес. 1 пар по пакет.Материјали : 70% Памук Pima, 28% Полиестер, 2% Spandex.Машина за миење ладно; собори сува.Овие новина екипажот чорапи со К Бел се совршени за било кој период од годината, како и за секоја пригода, без разлика дали ќе ги користите за облекуваат чорапи за работа или неформални чорапи со патики.Новина дизајн на овие чорапи е стилски & модерен да се направи да се издвоите од остатокот од толпата!Овие членови на екипажот чорапи се толку убаво и мека на нозете дека откако ќе ги пробате, нема да сакаат да носат ништо друго!К Бел чорапи се изработуваат од високо квалитетни материјали кои им даде на овие чорапи долго, удобен живот!Стави на овие висок квалитет, удобност одговара новина чорапи и се држи чекор со најновите трендови на модата!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди