.

.

New
Yogoart Тифани Стил Обоено Стакло На Прозорец За Да Виси Панели Хоризонтална Transom Прозорец 15 X 26

Yogoart Тифани Стил Обоено Стакло На Прозорец За Да Виси Панели Хоризонтална Transom Прозорец 15 X 26

DEN 1406.40

Количина на стоки
Достапно

1.ДИМЕНЗИИ : Ширина : 26", Висина : 15". 2.Рачно изработени : Секој панел беше рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии, не маса или машина се произведува.Во текот 256 рака сече парчиња на уметноста стакло и 40 компјутери обоени камења. 3.СИЛНА РАМКА : Врамени со Дебели Месинг Канал за дополнителна Стабилност. 4.БЕЗВРЕМЕНСКИ БОЈА : боја на Обоено Стакло е шарени кога светлината филтрирање преку стаклото на состојба, и бојата на обоено стакло никогаш нема да згаснат. 5.БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : да се Обезбеди безбедно испорака, ние не сме само со користење на пена, но исто така и користење на саќе одбор во пакет.Традиционалните и современите елементи се комбинираат за да се создаде безвременски изглед со стилски дизајн на овој прозорец панел со Среќен Живот Време.Око-фаќање дополнување на секој дом кој лесно ќе се вклопуваат со твоите дома декор шема.Кој е рачно направена од обоено стакло, секој посетител ќе бидете изненадени од изгледаат и се чувствуваат создадени од ова парче што тоа brightens вашата дома, и на твојот живот, со убавина и елеганција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди