.

.

New
Paxuan Сребро Злато Свадба Булчински Деверуша Австриската Кристал Кристал Накит Сетови Изјава Ѓердан Ѓердан Капка Dangle Обетки Поставува за Свадба, Матурска Партија

Paxuan Сребро Злато Свадба Булчински Деверуша Австриската Кристал Кристал Накит Сетови Изјава Ѓердан Ѓердан

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Тие се направени со одличен квалитет на материјали и одличната изработка, па нема потреба да се грижите за квалитетот.Teardrop форма Австриската кристал, симбол на Љубов и Слобода.Па така, тие имаат многу повеќе мазна и shinning површина од нормалниот синџир и кристал.Се одразуваат на Сонце и Светлина, Искра од секој Агол на Гледање.Тоа карактеристики кристал која ќе го направи еден безвременски додаток на секоја колекција накит.Бразлетна : 7.Накит собата е направен од голема electroplate техника позлатен бакар синџир и Австриската кристал.Накит собата е направен од голема electroplate техника позлатен бакар синџир и Австриската кристал.Ние го избере Висок Квалитет на Материјалите и да се даде Приоритет на повеќето Строги во Производствените Процеси. ♥Teardrop Дизајн♥ : класичен и елегантен дизајн секогаш може да се задржи чекор со модата, никогаш не излегува на стил.Накит собата е направен од голема electroplate техника позлатен бакар синџир и Австриската кристал.Големина : Ѓердан : 16" + 2.Боја : Сребро позлатен бел кристал.Вие сте неопходно да се донесат на свет.Тие се направени со одличен квалитет на материјали и одличната изработка, па нема потреба да се грижите за квалитетот.Материјал : Сребрена / Злато Позлатен Цинк Легура(еколошки и противалергиски) + Австриската Кристал. ♥Подарок Опции♥ : Секој комплет доаѓа со подарок кутија.Тие се направени со одличен квалитет на материјали и одличната изработка, па нема потреба да се грижите за квалитетот.Тие се направени со одличен квалитет на материјали и одличната изработка, па нема потреба да се грижите за квалитетот. ♥Прилики♥ : Погоден за Свадба / Ангажирање / Валентин-денот / Годишнината / Матурска / Вечера / Роденден, секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен.Па така, тие имаат многу повеќе мазна и shinning површина од нормалниот синџир и кристал.Како Роденден/ Годишнината/ Благодарноста/ ноќта на Вештерките/ Божиќ Подарок За Вашата Сопруга, Мајка Или Посебни Еден Во Вашиот Живот, Тие Ќе Бидат Добар Избор.Тоа карактеристики кристал која ќе го направи еден безвременски додаток на секоја колекција накит.Па така, тие имаат многу повеќе мазна и shinning површина од нормалниот синџир и кристал.Накит може да се носи со елегантен неформални или формални облека.Со прекрасен дизајн и цврста градба.Нашиот Накит поставите украсени со AAAAA Бела Австриската Кристал.Па така, тие имаат многу повеќе мазна и shinning површина од нормалниот синџир и кристал.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди