.

.

New
Ambesonne Десерт За Држачот, Избрани Кондиторски, Метал Картичка Паричник

Ambesonne Десерт За Држачот, Избрани Кондиторски, Метал Картичка Паричник

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Стави вашите кредитни картички и бизнис картички, со цел во стил со Ambesonne е карта носителот.Уредната вашите џебови и чантата од купот на сите оние картички.Тоа ќе го задржи надвор случаен lint, коса, crumbs што може да се акумулира во чанта.КОРИСНИ - Заштитни случај за професионални бизнис картички, кредитни & дебитни картички, ID картички, пари.Печати на враќање превозот етикета.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ТЕНОК ДИЗАЈН кој се вклопува во вашиот џеб.Сите во еден држачот на случај, погодни за секојдневна употреба со удобен и практичен дизајн и одлични за формална и бизнис употреба.Држи до 15 бизнис картички.Држи до 15 бизнис картички.Унисекс картичка случај со декоративни печати.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Како производители на дигитални печатени дизајн на производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Унисекс картичка случај со декоративни печати.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.КАРАКТЕРИСТИКИ - Дигитален печатени слика на капакот.Само капакот дел се печатени.КОРИСНИ - Заштитни случај за професионални бизнис картички, кредитни и дебитни картички, ID картички, пари.ТЕНОК ДИЗАЈН кој се вклопува во вашиот џеб.Ambesonne е кредитна картичка заштитник изгради од минатата со долги-трајни и quilty материјали.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди