.

.

New
Џек Стек на Скара Оригинален Сос - Канзас Сити BBQ Сос - Пушеле КС BBQ Сос (2 Пакет, 18oz Шишиња)

Џек Стек на Скара Оригинален Сос - Канзас Сити BBQ Сос - Пушеле КС BBQ Сос (2 Пакет, 18oz Шишиња)

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

ЏЕК ОЏАКОТ ОРИГИНАЛЕН СОС за СКАРА : Ова Канзас Сити сос карактеристики на еден суптилен smoky мешање на вкусен и курва вкусови, кој овозможува целосна вкус на вашето месо да ги преземе центарот на вниманието.Нашите бавно се готви мешавина ти дава вкус што ќе сакаат да се стави на се што јадете.ИЗРАБОТЕНИ ДО СОВРШЕНСТВО : Направен во најдобрите КС традиции Џек Оџакот BBQ сосови се направени со најдобрите состојки, како лук, домати, меласа, cayenne, масло од кромид и повеќе.Незаборавна пушеле вкус доаѓа од нашата мала серија готвење процес кој обезбедува длабока целосна вкусови на нашите рецепти излезе во секое шише.СКАРА СО НАЈДОБРИТЕ : Џек Оџакот Оригинални BBQ Сос е совршен благ вкус за голем спектар на месо!Тоа е совршен за крила, ребра, свинско, пилешко, brisket, говедско месо, бифтек, marinades, meatballs, хамбургери, зеленчук и повеќе!Обидете се тоа во сите вашите омилени рецепти!.СОВРШЕН ЗА ВАШАТА ИСХРАНА : Џек Оџакот BBQ Сосови и Зачини се сите глутен слободни, соја слободни, орев слободни, млечни слободни, вегетаријански, и малку шеќер.Обиди се со нашите оригинални, зачинета, и топла скара сосови, како и нашата цел сите, месо & живина, и бифтек сува бришење зачини!.FIORELLA Е ЏЕК СТЕК на СКАРА : Ние одржување на иста историја на прекрасна BBQ сосови кои се направени Џек Оџакот на ценето име во скара за над 60 години.Експлозивни hickory пушеле вкусови на Џек Оџакот се жив во нашите сосови и зачини.Вкус Име : Оригиналниот | Големина : 1.16 Фунти (Пакување од 2).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди