.

.

New
Rdruko Мажите е Лесен Самоубиец Јакна Каузална Varsity Лет Windbreaker Песна Јакна

Rdruko Мажите е Лесен Самоубиец Јакна Каузална Varsity Лет Windbreaker Песна Јакна

DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Лесни, windproof и удобно ткаенина за спортски одговара.Оваа светлина самоубиец јакна карактеристики на full-zip пред и на самоубиец јака, ребрести ракав и полите за удобно се вклопуваат.Пет Функционални Џебови : пред 2 zippered џебови, 1 zippered рака џеб, 1 молив џеб на левиот ракав и 1 внатрешен џеб за паричникот,карти итн.Светлината windbreaker одлична за секојдневниот живот, клуб носат, повик носат, спортски, на работа, на отворено.Совршен за на пролет и есен.Машина или рака мие, Не кајгана. 100% Полиестер платно, удобно,дише ,Лесни.Целосната-zip фронт за стилски изглед.Rib поврзана јака, ракави и полите за дополнителна удобност.Мулти-џебови : 1 патент пенкало в џеб, 2 коса рака pochets,1 внатрешниот џеб.Одлично за внатрешна и надворешна активности, трчање, планинарење, работи и др. 100% Полиестер платно, удобно,дише ,Лесни.Целосната-zip фронт за стилски изглед.Rib поврзана јака, ракави и полите за дополнителна удобност.Мулти-џебови : 1 патент пенкало в џеб, 2 коса рака pochets,1 внатрешниот pocket Great за внатрешна и надворешна активности, трчање, планинарење, работи и др.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди