.

.

New
Motorola T600 Talkabout Радио, Pack 2 & LifeStraw Лични Вода Филтер за Пешачење, Кампување, Патување, и Подготвеност за Итни, 2 Пакет, Сина

Motorola T600 Talkabout Радио, Pack 2 & LifeStraw Лични Вода Филтер за Пешачење, Кампување, Патување, и Подготвеност

DEN 3084.00

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Производ 1 : Вклучени Компоненти : 2 Радија, 2 Свирче Појас Клипови, 2 Ni MH Батерија Пакети, 1 ПСУ со "Y" Кабел Адаптер за Полнење/dual микро-USB конекторите, 1 Упатство за Корисникот, 1 Додаток Брошура.Производот 2 : НАПРЕДНИ ВОДА ФИЛТРАЦИЈА.Штити од 99.999999% од бактерии (вклучувајќи E. coli, Salmonella), 99.999% од паразити (вклучувајки и Giardia и Cryptosporidium), 99.999% од microplastics, како и песок, нечистотија, и облачност.Производот 2 : ВНИМАТЕЛЕН И ОДРЖЛИВ ДИЗАЈН.Ultralight и издржливи, на Life Straw тежи помалку од 2 унци па може да се пакувам било каде без потреба за електрична енергија, батерии, или замена на делови.Производот 2 : НАПРАВЕНА ДА ТРАЕ.Долготрајни мембрана microfilter ќе трае до 4,000 литра вода (тоа е доволно вода за пиење за поединец за над 5 години).На проток е 3 литри во минута со вшмукување.Производот 2 : ТОЧНО ТЕСТИРАНИ.Ги исполнува упатствата за НАС ЕПА BPA-free, хемиски слободни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди