.

.

New
Daisy слонова коска Вистински Цвеќиња Транспарентен Коцка Смола Pendant 18k Злато Позлатен Синџир Долг Ѓердан

Daisy слонова коска Вистински Цвеќиња Транспарентен Коцка Смола Pendant 18k Злато Позлатен Синџир Долг Ѓердан

DEN 477.12

Количина на стоки
Достапно

Рачно изработени : рачно изработени квалитет, секој производ е направен од страна на страна, и секој од нив е уникатен.Нема две остава некогаш може да биде иста, дури и ако тие дојдоа од истото дрво.Daisy : Daisy симболизира невиност, надеж и обнова.Во испраќање на daisies, испраќачот се надева дека гледачот ќе го види светот како што некогаш го правеше како дете.Материјал : Користете го најдобриот квалитет на материјалите. 18 K злато позлатен лим го прави особено сјајна.Висока пропустливост смола прави во внатрешноста на производот јасен и транспарентен.Подароци : најдобар подарок за Неа, Женски, Љубовник, Сестра, Сопруга, Ќерка, Мајка, Баба, Девојки, Девојка, Пратилки, Невестата, Keepsake или некој специјален во вашиот живот.Употреба : Погоден за било прилики како што се Роденден, Годишнина, Матура, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Ангажирање, Партија, Булчински Туш, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку различен,но, доволно неверојатни.Големина на&Материјал : daisy вистински цвет, коцка смола со дијаметар од 10мм*10мм*45mm, злато позлатен капак, 18k злато позлатен синџир должина 65cm(25.6"), hummer затворач.Пакување : kraft хартија, картонска амбалажа, најдобар избор за давање на подарок.Ве молиме обидете се да се држат настрана од вода и влијание.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди