.

.

New
RECUTMS 84 FT Вештачки Ivy Лажни Зеленило Лист Гарланд Растенија Лозаро Зеленило и Цвеќиња Виси за Свадба Партија Градина Домашна Кујна Канцеларија Ѕид Декорација(12 Пак?

RECUTMS 84 FT Вештачки Ivy Лажни Зеленило Лист Гарланд Растенија Лозаро Зеленило и Цвеќиња Виси за Свадба Партија

DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно

Нормално е дека лажни фабрика остава може да имаат мала мирис, и што се не-токсични и безопасно, и мирисот ќе исчезне откако ќе бидат ставени во вентилирани средина за некое време.И свила лозата венец ќе направи се за исчезнати боја.Листовите се изработени од платно,произлегува се направени од пластика.Можете да висат на ѕидот,врати,замав,огледала и насекаде каде што сакате да уживате со нашите вештачки виси ivy гарланд.Можете да висат на ѕидовите,вратите,трапец,огледала или било каде.Вештачки виси ivy гарланд е идеален додаток за вашиот цвет кутии и windowsills.Лажни растенија лист е направен од платно, на матични е изработен од пластика, а материјалот е на животната средина.Винова лоза не бара наводнување и deworming,можете да уживате во убавината на природен изглед на вештачки растенија.Лозите декорација висок квалитет на здрав и текстура јасно бршлен се изработени од ткаенина, произлегува се направени од пластика, Својата мека, и лесно свиткана или да се намали како што треба, и се прилагодува на секакви временски услови.Уживате во спокојство и удобност донесе со лажни винова лоза, и да се интегрираат природата во животот.Можете да висат на ѕидот,врати,замав,огледала и насекаде каде што сакате да уживате со нашите вештачки виси ivy гарланд.Во текот на пакувањето или транспорт процес, некои лажни ivy листови може да падне на гарланд, и вие само треба да го инсталирате рачно и ова не влијае на вашата нормална.Нашите вештачки ivy лозата виси на растенијата е да не се пропушти, Нека ти се чувствуваат во природата и ги зачувате вашите соба простор.Вештачки ivy гарланд може да декорација на свадби,празници,фрла Замав рамка,климатизација цевки,дома декорација,градини,мечување,водоводните цевки,рамка на врата,изложени жици,скалите,led светла,итн.8 инчи,и постојат 80 остава секоја ivy ,12 произлегува во сите.Секој ivy е околу 7 метри,84 нозе и во сите.Нормално е дека лажни фабрика остава може да имаат мала мирис, и што се не-токсични и безопасно, и мирисот ќе исчезне откако ќе бидат ставени во вентилирани средина за некое време.Лесно да се инсталира и расклопување.Нашите растенија, винова лоза кој прекрасен, снажен лисја и зелени нијанси, изгледа lifelike и ќе додадете елеганција на вашиот пејзаж.Вашето задоволство е загарантирана!Ако не сте целосно задоволни со вашиот производ, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме како да се направи тоа подобро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди