.

.

New
Симпатична Маче Кадифен Играчки Полнети Животни Миленичиња Kitty Мека Аниме Мачка Кадифен Перница за Деца (Бели A, беа 25,5)

Симпатична Маче Кадифен Играчки Полнети Животни Миленичиња Kitty Мека Аниме Мачка Кадифен Перница за Деца (Бели

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Кадифен Kitty е исполнет со еластична памук која е помек отколку обичните, кожата-friendly ткаенини ви даде подобар кожата на допир чувство, направи перница начин мека и удобна.Големина : беа 25,5" (Прирачник за мерење може да биде 0.5-1.5 инчен грешка).На перницата има соодветна големина која е совршено чувство за прегратка.Погоден : Деца/Семејство/Пријатели /Релативната не можете да го пропуштите!Одличен избор за hugging кревет перница за возрасни и дете премногу.Погодна за спалната соба, дневна соба, семејство, канцеларија, итн.Најдобар Подарок : Само да изненади вашите пријатели со оваа симпатична, уникатен и мека кадифен играчки перница.Важна Забелешка : кадифен kitty доаѓа од вакуум пакувања, па тоа е рамен, по отпакувањето, ве молиме да прават нешто го прават памук Лабава тогаш тоа ќе се опорави целосно во рок од 1-2 дена, стави тоа на сонце или на фен, тоа ќе се опорави подобро, ви благодарам за вашето разбирање.Исклучителна симпатична везени emoji.Робустен Крои s многу симпатична, меки и супер-меки со еластична памук.Совршен за милување.Кадифен играчки како придружник може да направи да се чувствуваат навистина да се релаксира и пријатно кога се спие, гледање ТВ, читање, играње игри.Тоа е популарен подарок за семејства и љубовници.Исклучителна симпатична везени emoji Robust Крои & Исклучителна Embroidery High квалитет исклучителна изведба.Пластичната шепа presends симпатична charatrical на Кити.Пополнување со висок квалитет PP cotton Good навремено отпор и retention Has висока јачина и еластична обновување ability Cotton има добра еластичност, силна bulkiness, прекрасен изглед, не се плаши од цедење.Лесно да се чисти.Постои патент од страна на кадифен перница, тоа е многу лесно да се извади на пополнување внатре, и миење на pillowcase.Измената на мекоста на вашата играчка.Полнење ќе може да се извади или да додадете повеќе зависи ви се допаѓа.безбедна и чиста materical е visble.По клиенти на коментарите, тоа се покажа како играчка може да се мијат во миење и не се плеткаш.Но, ние се уште предлагам да се чисти со вашите раце.За одржување на бојата и vibrancy, едноставно место чисти како што е потребно.Материјал на нашите играчка не е лесно да се валкани.Па, уживајте во неа!.Ве молиме посетете ја нашата продавница да избор повеќе кадифен играчки перници, да ви даде чувство на топлина и удобност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди