.

.

New
Kante RF0104B-C60121 Лесен Бетон Модерна Долго Ниска Отворено, Големи Колонист, 31 x 15 x 15, Јаглен

Kante RF0104B-C60121 Лесен Бетон Модерна Долго Ниска Отворено, Големи Колонист, 31 x 15 x 15, Јаглен

DEN 2830.80

Количина на стоки
Достапно

ДОМОТ ПЛОШТАДОТ КОЛОНИСТ СО ВИДЛИВИ ПОРИТЕ : да се Создаде модерен простор за користење на овој висок широк колонист, каде што ја прави линии и цврст јаглен заврши се топла тренд во современите пејзаж дизајни.ИДЕАЛЕН ЗА ВКУСЕН И ДЕЛИКАТНА РАСТЕНИЈА : големината е многу дарежлив и може да се одржи една добра сума на растенија без да гледа преполн и одлична за растенија кои треба соба да расте. : Овој колонист се рачно изработени, направена од лесен бетон преку процесот на производство, има дренажа дупка и силна УВ отпорни на способност, која останува и во ветер, дожд, топла и студена сезона.Колонист Волумен (Quarts) : 1743.75. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Направени од бетон и времето-отпорни fiberglass кои ги имаат сите предности на овие материјали, како што е на сила, издржливост, времето и да го оштети отпор, и долго-траен боја.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА УПОТРЕБА на ОТВОРЕНО : На колонист мерки 15"W x 31"L x 15"H и тоа го прави голем плус на секое стан балкон или голем двор патио со истакнување со својот уникатен изглед.Боја : Јаглен Овие трајни planters ќе изгледаат одлично надвор од патио или во градината.Уживаат и да се види ја вашата омилена растенија и цвеќиња и да се создаде стилски атмосфера која ќе биде обожаван од страна на секој гостин или passer-страна.Користење на неколку planters заедно за да се создаде мала градина зеленило или ги раздвојуваат да се донесе елеганција на повеќе места.Kantes planters се изјава парче за секој градина décor при креирање на уникатен и хармоничен изглед!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди