.

.

New
Свежо Земјата Кафе, Нова Англија во 2 Вкус на Кафе, 1 Пакет на Чоколадо Cappuccino и 1 Пакет на Карамел Macchiato во Средно Печено, Направен од Чисто Арабика Жито, Глутен Слободн

Свежо Земјата Кафе, Нова Англија во 2 Вкус на Кафе, 1 Пакет на Чоколадо Cappuccino и 1 Пакет на Карамел Macchiato

DEN 502.80

Количина на стоки
Достапно

100% АРАБИКА, 100% СВЕЖО.Извори од најдобрите кафе-растечките региони, премија coffees се секогаш 100% Арабика кафе грав често се помеша со користење на две или повеќе комплементарни грав.НОВА АНГЛИЈА ЧОКОЛАДО CAPPUCCINO ВКУС НА КАФЕ.Богата млечно чоколадо и крем cappuccino вкусови помеша со тоа е потпис кафе кое ќе ги задоволи и двете љубителите на чоколадо и кафе aficionados.НОВА АНГЛИЈА КАРАМЕЛ MACCHIATO ВКУС НА КАФЕ.Мазна и крем кафе со навестувања на сладок вкус на карамел.Уживајте во неа е deliciously во согласност вкус чаша по чаша, голтка по голтка.СВЕЖО ЗЕМЈАТА КАФЕ.Средно Печено, Глутен слободни и Заверена Кошер земјата кафе; печено премиум кафе исто време тестирани начин право во Нова Англија.Користете само свежи вода кога подготовка на кафе за мазна вкус и вкус.МОРА ДА НАМИРНИЦИ ОБЈЕКТ.Секогаш чувајте го ова свежо земјата кафе во рака и акции ги во вашиот провизии.Добиете 2 пакети од Нова Англија Земјата Кафе (1 Пакет на Чоколадо Cappuccino и 1 Пакет на Карамел Macchiato) во една цел.Осигурајте се да го нарачате сега пред акции минатата!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди