.

.

New
Bofell Женска Комплетна Поштенски До Дуксери Лесни Долг Ракав Суичери Јакна со Џебови

Bofell Женска Комплетна Поштенски До Дуксери Лесни Долг Ракав Суичери Јакна со Џебови

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

✔За Лето и Пролет : тенките Маскирани тип јакна е совршен слој за климатизирани простории или на кул лето ноќта/во раните утрински часови кога неговата малку лути.Тоа е одличен избор кога временските услови се врти студено, одеднаш, во лето вечер.Рака Мие Само.Она што ја Прави Bofell Zip ДО Качулка Уникатен?. ✔За Тренингот : На лесни дуксери се совршен додаток за тренингот сетови.И лесно заштита од сонце без чувство на тешки.Основните Sweatshirt е Обичните Шик и Никогаш не се застарени.Направени од високо-квалитетен материјал(78% Полиестер,17% Rayon,5% Spandex).Вие навистина не може да тргне наопаку со има качулка или две милување вашиот плакар!.Тоа исто така може да се користи како јакна маскирани и пар со резервоар, тренингот градници, cami и основните tee кошули за секојдневен изглед.Неговата супер меки, удобни и има само право, износот на делот што ви дава префинета и удобност носи искуство, иако го носат сами, без долна облека. ✦Облека Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор/Нема Сува Чиста.Може да се фрли на за наутро или бутване кога сте во испотени облека по салата од својот лесен доволно за да уште споделите вашата кожа здив и да се спречи вас од фаќање на ладно по потењето.Шарени Боја Блок Ракав : боја блок дизајн е голема нагласи и ја прави едноставна качулка повеќе стилски.Од зимата, кога сакате да атмосфера и задржи топло, да се излади пролет и есен вечери кога сте излезени, до средината на летото на работа и ACs на целосна експлозија.На Лесни Качулка Sweatshirt може да се носи сите во текот на годината.Тоа е Екстра Мек и Лесен кој ви Дава Префинета и Удобност Носи Искуство, Иако го Носат Сами, без долна облека.Stand-up Јака : Јака може да биде полн архивиран да застане малку(не turtleneck) и блок правец или лесно да се остане укината надолу ако не архивиран до сите на патот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди