.

.

New
Аурора - Мини Flopsie - 8 Percy , Розова

Аурора - Мини Flopsie - 8 Percy , Розова

DEN 222.00

Количина на стоки
Достапно

Погодна за сите возрасти.Направени од најдобрите квалитет на материјали за трајна љубов. 8" во големина.Телото Стилови личи релаксирана, флопи позиција.Стилови варираат од Мини, Редовни, Големиот, и Супер!.Погодна за сите возрасти и карактери.Влакна пополни изработени од 100% рециклирани пластични делови.Крпа labels изработени од 100% рециклирани материјали.Пластични пелети направени од рециклирани пластични делови.Висат ознаки може да се рециклираат.Превозот материјали се направени од рециклирани материјали.Мини Flopsies е парична казна избор за сите луѓе кои се во потрага да им помогне на прошири и start-up нивниот производ собирање на што е можно поскоро.Со помош на Percy Свиња, имате некоја симпатична начин за да додадете малку на обработливо земјиште љубовта и духот на вашиот целата колекција.Мора да се има за секој кој е во потрага за нешто екстра-специјален.Flopsies функција различни кадифен во супер опуштено, posable тело формат.Flopsies понуда вашите омилени животни во различни големина поени од Мини Flopsies сите на патот кон Супер Flopsies.Со единствена земе на симпатична суштества, секој може да се најде на нивниот совршен кадифен придружник со Flopsies.Телото Стилови личи релаксирана, флопи позиција.Стилови варираат од Мини, Редовни, Големиот, и Супер!Погодна за сите возрасти и карактери.Аурора Светот специјализира во кадифен играчки и високо-квалитетни подарок производи, и почитуван создателот во карактерот и содржината индустрија.Нуди обемен опсег на брендирани и лиценцирани производи за деца и возрасни, Аурора е познат во индустријата за своите неверојатно високо-квалитетни производи.Покрај тоа, Аурора поседува своите производствени капацитети и горд во својата експанзивна дистрибуција на ресурси и во куќата истражување и развој на тимовите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди