.

.

New
JUMMICO регулируема Облегалка Стол за Масажа и Греење Дневна Соба Чаир, Лулка и 360° Вртливата Дома Троседот со Кожа 2 Купот на Носителите и Странични Џебови (Brown)

JUMMICO регулируема Облегалка Стол за Масажа и Греење Дневна Соба Чаир, Лулка и 360° Вртливата Дома Троседот

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

【Повеќе уживање】 Оваа регулируема облегалка софа има сите удобност функции може да се мисли на.тоа е неопходно избор за дома троседот со полно тело, вибрациона масажа и удобно големи потпирачи за глава и перница.Греење функција може да се обезбеди лесна и здрава одржување за половината.Креветот може да лулка полека и слободно, вртливата 360° слободно, така што можете слободно да ја прилагодите вашата ориентација, уживаат мрзливи и удобно слободно време, и да заборави на замор на ден. 【Висок Квалитет на Материјалите】 На софата е направен од висок квалитет на кожа, која е кожата пријателски и не држи.Висока густина мек сунѓер може совршено да се заврши вашето тело и да ви даде екстремни удобност.Нежно повлечете ја страната копче, лесно да се префрлат од тросед на владата.Троседот со висок квалитет на метална рамка структура, може лесно поддршка на вашето тело, и има долг животен век. 【Лесен Дизајн】 Зошто да не имаат шолја кафе или пијалок во вашето слободното време?На потпирач на троседот е опремен со два купот на сопствениците да се одржи вашите пијалоци или телефони.Постојат четири предни и странични џебови за далечинска контрола, таблет компјутер, игра контролер и книги. 【Максимален Капацитет】 360 кг Седиште Висина : 19.7" , Седиште Димензии : 19.8"(W) x 20.5"(Д), Назад Димензии : 26.7"(W) x 27.1"(H), Потпирач Димензии : 27.7"(L) * 25.1"(H) * 5.9"(W). 【Лесно да се соберат и Одлична Услуга】 Без завртка потребни за, само поврзете се на метални шипки на троседот назад во метал ритам на троседот седиштето за да ја завршите инсталацијата.Jummico има одлична по продажба на услуги тим,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме.Се надевам да ви донесе најдобри шопинг искуство.Боја : Кафена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди