.

.

New
Miabella 18K Златото во Текот Sterling Silver 2mm Високо Полиран Круг Цевка Обрачот Обетки за Жени Мажи Девојки 15mm, 20mm, 30мм, 40mm, 50mm, 60mm Лесни Обетки произведено во Италија

Miabella 18K Златото во Текот Sterling Silver 2mm Високо Полиран Круг Цевка Обрачот Обетки за Жени Мажи Девојки

DEN 405.60

Количина на стоки
Достапно

Со висок побарувачката за луксузни италијански накит, почетокот на занаетчии го отвори патот за супериорен дизајн и квалитет на изработка уште се користи и денес.Нејзината богата историја формираат луѓе кои силно вредност креативност и страст.Тие се совршен пар да се земе од заводот за една ноќ со напор стил.Miabella нуди прифатлива парична казна накит, од кул модерната да се ажурира класичен дизајн.Sterling silver е противалергиски и без никел што го прави одличен избор за оние со многу чувствителна кожа.Дизајниран со класичен кружна форма, овие обрачот обетки рамка на вашето лице со својот елегантен, светла сјај. 18 K ЖОЛТО ЗЛАТО ОБЛОЖЕНО со ТЕКОТ на СРЕБРО 925 - рачно изработени од 925 sterling silver да им даде на вашиот накит брилијантен сјај.Произведено во Италија.Произведено ВО ИТАЛИЈА - италијански накит е многу повеќе од модерен и елегантен избор.Високи стандарди за квалитет за парична казна накит во Италија се неспоредлив со било која друга земја во светот што го прави ова солидна инвестиција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди