.

.

New
Лава J-Скок J-2012 Универзален J-Скок со Хардвер монтажа

Лава J-Скок J-2012 Универзален J-Скок со Хардвер монтажа

DEN 609.36

Количина на стоки
Достапно

Оваа 20" јарболот со 1" дијаметар е идеален за нашите ЛАВА Надворешна Антена.J-Скок има pivoting нога, со што се овозможува инсталација на вертикални или хоризонтални површини.Монтажа хардвер е вклучена.Добро за повеќето од отворено Антени на пазарот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди