.

.

New
Руно Наредени Зимски Капи за Жените Поврзана Beanie Шапка Шамија Маска Наместите на Топло, Меко Slouchy Черепот Капа Пом

Руно Наредени Зимски Капи за Жените Поврзана Beanie Шапка Шамија Маска Наместите на Топло, Меко Slouchy Черепот

DEN 503.52

Количина на стоки
Достапно

★Пакет Вклучуваат : Beanie шапка + Шамија + Устата маска + Подарок торба ( 4 во 1 сет ),погодна за отворен,скијање,создаваат,кампување,планинарење,сноубординг или секојдневна облека. ★Зима beanie и шамија изработени од мек-откачи акрил и кожа-friendly fuzzy Поставата за Дополнителна Топлина. ★Еластичен Beanie и Шамија, beanie околу од 22-ри до 23.6 инчи,шамија периметар околу 20 инчи, како и некои "една големина одговара на повеќето" може да биде.Погоден за жените и тинејџерски девојки, големи девојки. ★Оваа зима шапка fuzzy поставата е навистина мека, има подобро топлина задржување, да уживаат максимално топлина.Мулти-функција шапка и шамија устата каша поставите,може да се користат посебно или заедно како ќе. ★3-во-1 зимска шапка шамија и устата маска сет, се остане топол цело време, одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Најдобриот подарок за вашите родители, пријатели, и на себе кога ладното време доаѓа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди