.

.

New
Nutcracker Костен Клип од не ' Рѓосувачки Челик Костен Бомбичка Pecan Орев Plier Поотворени за сите ореви (2 парчиња)

Nutcracker Костен Клип од не ' Рѓосувачки Челик Костен Бомбичка Pecan Орев Plier Поотворени за сите ореви (2

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

★Храна одделение од Нерѓосувачки Челик - Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, костен настроената е безбедно, тешки и трајни производи за употреба, без деформација и отпорност по користите за долго време. ★Ергономски дизајн - На костен има мазна површина, не се лизга рачка, удобно и практично, не те боли раката кога бомбардирањето на ореви. ★Лесно ракување - Со применети дизајн, тоа е лесна за употреба и пазарот на енергија, правење на вашиот живот да стане лесен. ★Повеќе serrated, тешко ореви, исто така може да лесно кора надвор од внатрешноста на целулоза, комбинирани со проширување на рачка, за да отворите повеќе напор. ★【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】вие Треба да бидат задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници за слободна размена или вашите пари назад.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди