.

.

New
JUMMICO регулируема Облегалка Стол за Масажа и Греење Дневна Соба Чаир, Лулка и 360° Вртливата Дома Троседот со Кожа 2 Купот на Носителите и Странични Џебови (Црна)

JUMMICO регулируема Облегалка Стол за Масажа и Греење Дневна Соба Чаир, Лулка и 360° Вртливата Дома Троседот

DEN 7199.76

Количина на стоки
Достапно

1"(H), Потпирач Димензии : 27.Ви Треба Вашата Убавина Спиење : Вие треба да го имаат!Благодарение на едноставен дизајн и детални инструкции, не мора да остане цела ноќ за да ја поставите оваа ноќната!.Собрани димензии : 27" W x 17" D x 27" H.7" , Седиште Димензии : 19. Отворени полици обезбеди дополнителен простор за складирање. 【Максимален Капацитет】 360 кг Седиште Висина : 19.тоа е неопходно избор за дома троседот со полно тело, вибрациона масажа и удобно големи потпирачи за глава и перница.Уникатен помеша простор-обоена Предиво.Пространа правоаголна маса врвот.Јамка и Намалување на куп. 【Повеќе уживање】 Оваа регулируема облегалка софа има сите удобност функции може да се мисли на.Преносливи со подароци.Пар со дополнителни Стоув дневна соба парчиња.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. 2 отворете cubbies за прикажување и складирање.Современите кафе на маса заврши во темно taupe.Постојат четири предни и странични џебови за далечинска контрола, таблет компјутер, игра контролер и книги.Детални Бои : Лен, Кобалт, Глечерот, Robbin е Јајце, Руж, Зелена.Она што Ќе Добиете : индустриски крајот табела направена со трајни particleboard и стабилна челик, кој исто така работи како од страна на маса и ноќната—сите од нашите VINCYER Колекција.Овој производ е направен со мешавина на нови и рекултивираните дрво; поради природата на рекултивираните дрво без парче е токму така; варијации како што пукнатини, јазли, итн.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.да додадете парче карактерот.Лесен и пренослив, тоа е совршено килим за пикник.План започнува на датумот на купувањето.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Овој мал страна на маса има прилагодливи нозете што лесно да се компензира за мали неправилности.Боја : Црна.Нежно повлечете ја страната копче, лесно да се префрлат од тросед на владата.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.5"(Д), Назад Димензии : 26.Не Балансирање : Ако една чаша вода слајдови исклучите вашиот маса веднаш до каучот, тоа е време за промена.Греење функција може да се обезбеди лесна и здрава одржување за половината. 【Висок Квалитет на Материјалите】 На софата е направен од висок квалитет на кожа, која е кожата пријателски и не држи.Jummico има одлична по продажба на услуги тим,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди