.

.

New
Бостон Зачин Светото Треска рачно изработени Гастрономски Морски Ракчиња Scallops Риба Hummer Салмонела Треска вид треска Бас Леќата се Вклопуваат Пушач Бразилецот Рерн

Бостон Зачин Светото Треска рачно изработени Гастрономски Морски Ракчиња Scallops Риба Hummer Салмонела Треска

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

Во Бостон Зачин, сите наши гурмански artisanal зачин мешавини се рачно изработени со користење само на премиум квалитет состојки за чувствувате вкус и вкус.Свежина и квалитет работи тука во Бостон Зачин и земаме голема гордост ви даваат најдобри зачин мешавини кои ќе се најдат насекаде. *Доколку сакате некоја посебна состојка прилагоди, ни испратите порака пред да нарачате.За да ви даде квалитетот што го заслужуваат, секој зачин мешавина купување е споен за вас, СВЕЖИ за ДА ЦЕЛ, од страна на нас, овде, во Бостон Зачин, така што ние можеме да брод на вас, најдобар вкус и вкусна зачин мешавини директно до вашиот дом, некој близок како подарок, или на вашиот ресторан.Вие нема да најдете дека квалитетот и вкус со други зачин компании.Само што ќе го најдете тука во Бостон Зачин.Нашите зачин мешавини се продаваат од страна на мери јачина на звук, не од тежината.Пример : 1/4 чаша, 1/2 чаша, 1 чаша.На тој начин ќе знаат колку зачин сте купување на за да одговараат на вашите потреби и рецепти. "Започнете Револуција Во Вашата Уста - Победа Во Војната Над Flavorless Храна Е Завршена" - не Постои погрешен начин да ги користат и да уживаат во Бостон Зачин мешавини.Во Бостон Зачин, ние ви препорачуваме да се обиде нашата зачини на она што ќе се чувствуваат како јадење.HUZZAH! - HUZZAH!! - HUZZAH!!!.Доаѓа во храна безбедно standup resealable торбичка.Големина : Приближно 1 Чаша Зачин.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди