.

.

New
Z PLINRISE Луксузни Мермер Портфолио Датотека Папка Документ Продолжите Организатор,Padfolio Датотека Носителот Папки Писмо, Големина,Стандард 3 Прстен Врзивно средство с

Z PLINRISE Луксузни Мермер Портфолио Датотека Папка Документ Продолжите Организатор,Padfolio Датотека Носителот

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од премиум СТП, nontoxic и nonradioactive, cortical мека, издржлив и не деформација.Совршен за дом, канцеларија употреба, училиште, и како лични подароци, сувенири, свадба во излет и така натаму.Бран збогум на нередот, неколку кутии и добар поднесување план ќе се стави во вашиот начин да јасна биро и широки простори.Направи да се професионални и бизнис, тоа има важни бизнис алатки-како отстранлив презентација папка, името држачот за картички и ви помага да се биде флексибилен, мобилни и подготвени да напредуваат во својата кариера.Погоден за мажите и жените, нашето портфолио е специјално дизајнирана да ви даде домот чувство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди