.

.

New
Ancolo Луксузни Фонтана Пенкало парична Казна Nib Современ Моден Дизајн со 8 Слободни Црно Мастило Касети & Мастило Рефил Конвертор -Мазна Пишување поставете - Совршени

Ancolo Луксузни Фонтана Пенкало парична Казна Nib Современ Моден Дизајн со 8 Слободни Црно Мастило Касети &

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

❤[ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ] : Space алуминиум фонтана пенкало.Направени од просторот алуминиум.И Anodizing Површината боја нема да биде изгребани.Германија Иридиум Nib направени со висок квалитет, нудејќи одлична писмена форма искуство и дозволува во согласност протокот на мастило.тоа дава голема прецизност и исклучителни пишување удобност за секоја прилика, заедно со прекрасен дизајн. ❤МОДЕРНА FASHION - Мода и уметнички направена, Фонтана Pen Set е врвот на таа класа.Заврши Осум Црно мастило касети, лесно да се користи мастило рефил конвертор, Со Едноставна и еколошки пријателски подарок случај/кутија, тоа го прави неверојатни подарок за било calligrapher или новинар.Ние сме во комбинација со тежината на супериорен метали.удобно да се одржи.uperior метали и маестрално изработка за да се создаде пишување алатка која не е само вреди да се има. ❤СМИСЛЕНО ИЗГРАДЕНА - Изградена на понуди деликатна тежина која е совршен за двете лево и десно раце писатели, ние се обезбеди само најдобрите материјали се користат.Нашите пенкала користат медиум nib со совршен мастило тек за лесно. ❤Секојдневна Употреба - Ова ќе биде вашиот најдобар пишување алатка кои што ги носите и се донесе со вас насекаде во вашиот џеб.Со мазни линии, во согласност проток, вашиот линии секогаш ќе планирам низ страната, без разлика дали тоа е белешки во вашата агенда или doodles на страната на страница.Со нула мастило истекување и капа и маска, ова е совршено писател е пен. ❤Подарок Подготвени - Ова шарм луксузни домот течни фонтана pen доаѓа подготвен да оди како подарок.Добри се избере за колеги, дизајнер, универзитетот, calligrapher и правниот факултет на дипломирани студенти, како дипломирањето се присутни.Убаво изненадување за литературни писатели, оние кои сакаат да се списанието и оние кои пишуваат поезија.Фонтаната пенкала се елегантен подарок за нови и напредни професионалци, менаџери и директори во секоја индустрија зголемување на елеганција и класа.И доживотна гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди