.

.

New
Marinco CLS40FB-Б CLS Cam Тип, Серија 16 Внатрешно, Единствен Pin Конектор, 400 Засилувач, 600 Volt, 2/0-4/0 AWG, Женски - Бело (Б)

Marinco CLS40FB-Б CLS Cam Тип, Серија 16 Внатрешно, Единствен Pin Конектор, 400 Засилувач, 600 Volt, 2/0-4/0

DEN 557.28

Количина на стоки
Достапно

Изграден на цврста водоотпорна материјали, УЛ наведени, АДС се наведени, NEMA 3Р и NEMA 4 отценети за влажни локации.CLS Серија внатрешно приклучоците имаат не-проводници за задржување на завртка која поминува низ метални контакт и fastens на двата краја на задржување прстен, обезбедување на максимална отпорност на прекумерна вртежен момент вчитување.Сите CLS производи колега токму со сите други производители' кам производи.УЛ наведени и АДС уверение.Оваа Marinco Моќ Производи женски CLS Серија 16 Внатрешно е 400 Засилувач, 600 Volt.Тоа е NEMA 3Р и NEMA 4 отценети.Тоа се прави со santoprene говорница и ги прифаќа 2/0-4/0 жица.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди