.

.

New
ApudArmis Bocce Топки во Собата, Отворено Семејство Bocce Игра за Дворот/Тревник/Плажа - Сет од 8 Поли-Смола Топки & 1 Pallino & Најлон за Носење & Мерење на Јаже (90mm)

ApudArmis Bocce Топки во Собата, Отворено Семејство Bocce Игра за Дворот/Тревник/Плажа - Сет од 8 Поли-Смола

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

За било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Подгответе се за часови на забава!.Оваа група може да се користи и за службен courted Bocce како и Бесплатни Bocce.Со Настава,направи да се влезе во игра побрзо.Bocce Игра е за финеси не фитнес.Оваа боречка игри во собата е одлична опција за луѓе кои сакаат игри и спортови.Нашиот Здрав Bocce Топки се направени од скапи премиум квалитет поли-смола за долгорочна употреба.Донесување водоотпорен и не попуштат материјал, вие исто така може да игра polyresin Bocce Топката во насекаде година по година.Нема потреба да се соберат и многу лесно да се научат.Може да се земе тоа дали планирате да одите на Плажа, Камп, мора Пикник, Страните, во отворено, имаат патување или Скара.Едноставно поставување тоа насекаде, и да ја направат совршена за поголема група на 2-8 играчи.Донесување водоотпорен и не попуштат материјал, вие исто така може да игра polyresin Bocce Топката во насекаде година по година, како и Тревникот, Трева Земјата, Плажа, Море, дури и во Rainny Ден, давајќи ви е изговор да се биде надвор на делничен ден после работа и поминуваат време во Дворот со вашите пријатели и семејство.Тоа е лесно за сите возрасти на луѓе да се игра, како што се Деца, Децата, Тинејџерите и Возрасните, Родителите и сл.Овој сет користи четири бои и две различни модели, што го прави совршен за поголеми групи од 4 до 8 играчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди