.

.

New
Професионални Одбојка Нето Отворено Песок, Трева Одбојка Мрежи за Дворот, Преносни Плажа Деца Бадминтон Нето Про Одбојка Пракса Нето Поставите 32X3FT Затворен Одбојк

Професионални Одбојка Нето Отворено Песок, Трева Одбојка Мрежи за Дворот, Преносни Плажа Деца Бадминтон Нето

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

❤️❤️ Направен од високо-квалитет полиетилен со висока издржливост отпор, полиестер пребивање.Двоен-stitched граници, тенка уште силна webbing.Квалитетот е подобар од сите други. ✅✅【 Издржлив Материјал s количка за складирање во својата торбичката!.Иако изборот на високо-квалитетни материјали кои ќе доведат до високи трошоци, со цел да се подобри клиент искуство s количка за складирање во својата торбичката!Иако изборот на високо-квалитетни материјали кои ќе доведат до високи трошоци, со цел да се подобри клиент искуство и удобност, ние цврсто се спротивстави на инфериорни материјали!.Тешки & Професионална Опрема : .Одбојка нето-со тешки-должност платно граници и врвот кабел, од двете страни на нето се користи бела двојно обложени платно укината за шиење, за поголема стабилност.Cyeelves нуди елита квалитетот на универзалната дизајни кои можат да се користат во комерцијални или училиште прилагодувања, како и во свој двор.Службен опрема наменета за професионални & турнир игра.На одбојка спортски нето-е идеален за повеќе поставува како совршен за вашата шила&служи!.Мулти-Цел И Апсолутно Совршен Подарок : .Професионален спортски одбојка нето погоден за сите временски услови и различни плеер ниво користи како.Одличен дизајн со повеќе отворено и, како двор, двор, градина, одбојка на плажа игри, семејство игри, и партиски игри.Совршен за на отворено игри со вашето семејство или пријатели, во секое време и насекаде.Тоа е дефинитивно совршен подарок за децата, семејството, пријателите и роднините за време на разни фестивали или празници!Голема вредност!.Карактеристики : . - Rip-отпорни црна извртени заврзана полиетилен нето -. - Cyeelves одбојка нето доаѓаат со челичен кабел за дополнителна стабилност и поддршка.- Бела headband заедно четири страни за видливост и обликот на задржување во текот на играта.- Дизајнот според турнир стандард, нето димензии : 32 FT x 3 FT.- Прилагодлива висина : 3 метри височина и може да се прилагоди на висина за возрасни и деца.- Одличен дизајн со повеќе го користи за внатрешна и надворешна двете.Материјал : Полиетилен, двојно-обложени платно и челик кабел, ЈП ткаенина, двојно sewing Size : 32 L x 3 W Feet Color : Бела мрежа и бела sides Weight : 2.51 pounds Package Вклучува : 1 X Одбојка нето 1 X носи торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди