.

.

New
Saltwater Голема Игра Круг Куки,Екстра Јаки Големи Куки Големина 10/0-24/0,Тешки Живеат Мамка Куки Ајкула、Туна & Swordfish

Saltwater Голема Игра Круг Куки,Екстра Јаки Големи Куки Големина 10/0-24/0,Тешки Живеат Мамка Куки Ајкула、Туна

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Ултра точка технологија значи остар, трајни кука поени кои се спротивстави на тркалање и да остане поостри подолго.Туна круг риболов кука помогне да се заштитат рибите од стомакот hooking и зачувување на квалитетот на рибата.Екстра јаки saltwater риболов куки, наменета за Туна,ајкула и други големи риби.Направени од страна на SS420 нерѓосувачки челик материјал.На јадицата е исклучително остар.Ве молиме да се грижи за доделување на тоа,и чувајте го надвор од децата се постигне.Екстра Јаки Голема Игра Куки-10/0-24/0,SS420 Нерѓосувачки Челик Тело .Многу Силна и Ерозија-отпор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди