.

.

New
MRCUFF Tuba Euphonium Бас Tuba Пар Cufflinks во Презентација Подарок Кутија & Полирање Платно

MRCUFF Tuba Euphonium Бас Tuba Пар Cufflinks во Презентација Подарок Кутија & Полирање Платно

DEN 539.28

Количина на стоки
Достапно

MRCUFF Tuba Euphonium Бас Tuba Пар Cufflinks во Презентација Подарок Кутија & Полирање Крпа.Пристигнува во хард-двострано презентација кутија подготвени за давање на подарок, тогаш може да се користи за складирање или прикаже кутија.Вашиот француски манжетни или tuxedo никогаш нема да изгледаат подобро отколку со MRCUFF на вашиот ракав.Совршен за свадби, формално или деловна облека, страшни подароци за најдобрите човек, младоженецот, татко, шеф, дечко, сопруг или татко.Ние го направат вашиот давање на подарок избор лесно за Годишнини, специјални прилики, бизнис, Божиќ, Свадби, Родендени и повеќе.Микрофибер полирање крпа за ткаенината линкови подарок вклучени со секој сет. 30 ден, нема причина потребни политика на враќање.Најдобар квалитет и цена за поставување со делукс презентација подарок кутија.Капакот е реверзибилна и може да биде затворена во цврста и рамна за давање на подарок или складирање.Тоа исто така може да се превртува за да се прикаже ткаенината линкови на капакот се одржа во место со два еластична бендови.Цврсти се чувствуваат и долготрајни изградба па можете да ги купите и да се носат со доверба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди