.

.

New
TuningPros WC-15-611-Б 15-Инчи Поп На Тип Подобрена Hubcaps Тркала Кожата Покрие Мат Црна Сет од 4

TuningPros WC-15-611-Б 15-Инчи Поп На Тип Подобрена Hubcaps Тркала Кожата Покрие Мат Црна Сет од 4

DEN 969.60

Количина на стоки
Достапно

Прилагодливи задржување прстен за да се обезбеди максимална контрола на воланот.Одговара само на предвремени или на поп на тип челични тркала (Не Одговара на болт на типот, не одговара на завртка тип на челични тркала).Мат црна крај; Направи со висок квалитет ABS пластика за долготрајна издржливост.ОЕМ челични тркала hubcap директна замена; најмалку 75% Помалку или поевтини од ОЕМ hubcap.Лесно snap на инсталацијата; Нема посебни потребни алатки; Слики покаже вистинскиот производ.Се продаваат како комплетен сет на 4 x 15 Инчи Hubcaps.Се изгради од високо квалитетна ABS пластика, со мат црна заврши и патентирана челик прстен задржување клип дизајн.Нашите hubcaps ги понудиме најдобрите тркала грчевито држејќи се за акција и супериорен во однос на корозија од било кој друг ОЕМ (Original equipment manufacturer) или резервни hubcaps на пазарот.Нашите hubcaps се насликани со тројно обложени мат црн финиш.Ќе се добие ист квалитет и трајност во 1/4 цената или помалку во однос на ОЕМ делови.Тоа е направен да одговара на оригинална опрема квалитет, но со многу подобрен дизајн.Тоа е лесен DIY замена надградба.Нашите hubcaps се одлични за замена на изгубени, оштетени или исчезнати hubcap на вашите возила.Спецификации и Карактеристики : 1) Мат Црна Заврши, се Направи со Висок Квалитет ABS Пластика 2) ОЕМ Челични Тркала Hubcap Директни Replacement3) Најмалку 75% Помалку/Поевтино отколку ОЕМ Hubcap4) Брз Snap-на или Поп На Инсталација.Не Одговара на Болт на Тип Челик Wheel5) Лесно DIY Замена Upgrade Tire/Тркала/Hubcap големина Информации : 1) Сите гуми имаат "гуми големина на серија" отпечатени на sidewall, кој може да ви покаже гуми големина правилно.2) последните две цифри следниве Р означување големина на тркало(ве Молиме проверете ја листата на пик на пример)3) Гуми со големина треба да одговара на hubcap големина за точно fitment.4) возилото треба да има челични тркала и користење на hubcaps.Одговара на Следните Направи/Година/Модел : Да/ Година : Универзална Одговара на Било 15 инчи Поп На или Snap На Тип Челични Тркала Само (Било Направите/Секоја Година), Мат Црн Финиш (Не Одговара на Болт на, Не Одговара на Завртка Тип на Челични Тркала)Модел : За Сите Models15" Инчи Hubcaps 1 Сет(4pcs), Стил Код 611.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди