.

.

New
Swordfish 32680-323pc Морски Одделение Платно Snap Fastener Поправка Комплет со Дупка Удар и Поставување на Алатка за DIY Апликација

Swordfish 32680-323pc Морски Одделение Платно Snap Fastener Поправка Комплет со Дупка Удар и Поставување на

DEN 645.36

Количина на стоки
Достапно

????На Swordfish 32680 Морски Одделение Платно Snap Алатка Комплет се состои од Капи, Приклучоци, Studs и Столбовите се изработени од Нерѓосувачки Челик #201 за Ткаенина База, и 5/8" Студ Завртки се направени од Нерѓосувачки Челик #304 за Солидна Основа. ????Комплет сервис 2 опции за конекција : 50 комплети Ткаенина Материјал да Ткаенина База и 40 поставува Ткаенина Материјал да се Солидна Основа. ????Морската Одделение Прилепува може да се користи за Различни Апликација како што Платно, Tarpaulins, Шатори, Тенди, Sailcloth, Брод Тапацир, Тревник Мебел, и повеќе Материјали. ????Комплет Вклучува 90 x Капи, 90 x 3/8" Приклучоци, 50 x Ткаенина База Studs, 50 x Ткаенина База Мислења, 40 x 5/8" Солидна Основа Студ Завртки, 1 x Дупка Удар, 2 x Поставување на Алатки и Складирање Кутија за да ги задржите.Swordfish 32680 - 323pc Морски Одделение Платно Snap Fastener Поправка Комплет со Дупка Удар и Поставување на Алатка за DIY Цел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди