.

.

New
Птица Обоено Стакло Украс Прозорец Виси Украс Обоено Стакло Панели Птица Серија Украси Pendant Стил Уметност Обоено Стакло Виси Декорација (C)

Птица Обоено Стакло Украс Прозорец Виси Украс Обоено Стакло Панели Птица Серија Украси Pendant Стил Уметност

DEN 696.00

Количина на стоки
Достапно

Акрилик. 【Совршен Прозорец Декорација】Тоа не е само неверојатно обоено стакло на прозорец за hangings.Кога се направени од сончева светлина и нетранспарентно стакло листови, што им овозможува на сенката на обликот и текстурата на стакло за да блесне на други површини, па можете да добиете шарени сончева светлина на windows или ѕидови. 【Страна Направена 】Стил рака се намали на различни стакло видови, се користи, вклучувајќи rippled и striated стакло за додавање детали и димензија, парчиња е лемење заедно користење на бакарна фолија метод. 【Дома Декор 】На Colorful Spring Птици е исклучително дизајниран украс.Совршен подарок за деца, пријатели, роднини или вашиот љубовници. 【Разноврсна 】Екранот suncatchers во windows, како ѕид уметност hangings, или како добредојдовте знаци на закачалка стои и така натаму.Тие додаваат брилијантен боја во секој простор. 【Совршен Подарок】 На Птица насликани е одличен подарок за вашите пријатели, семејство, блиски, како и на себе си.Без оглед повод е годишнина, роденден, бебе туш, Божиќ нашите ремек дело ќе биде одлична разубавувањето на тоа. ????[ПОСЕБЕН НАЧИН НА СЕЌАВАЊЕ]-Ние често се пропушти нашите изгубени најблиски, која нè прави да се чувствуваат осамени.ние pin нашите мисли на нашиот птица обоени украс ,кој нè прави да се чувствуваат дека тие се од наша страна. [Совршен Подарок]-птицата обоени украс совршен подарок за блиски луѓе да ја покажете вашата љубов и грижа.обоени прозорец hangings лесно да висат на прозорците, ѕидовите, итн. ????[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ]- птицата обоени украс од страна направена од ковано железо и акрил,обоени прозорец hangings се отстранува едноставно тргни надвор без знаци!да го замени било налепница или позиција лесно! ????[ВИСАТ УКРАСИ НАСЕКАДЕ]-Секој Пар на Птица Обоени Украс има дупка, па ќе обоени прозорец hangings висат насекаде.личност lron птица материјал pendant идеален за декорација на разни windowsills и двор банери. [УНИКАТНА ДЕКОРАЦИЈА]-Оваа птица обоени украс е толку убави, обоени прозорец hangings погоден за било каква мазна површина, кујна, канцеларија, спална соба, прозорецот или каминот украси.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 пакет x Bird Обоено Стакло Украс.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди