.

.

New
Мотивационата и Инспиративни Верски Разгледници (4 х 6 Во, 40 Count)

Мотивационата и Инспиративни Верски Разгледници (4 х 6 Во, 40 Count)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ВЕРСКИ РАЗГЛЕДНИЦИ : Оваа група на мотивациски и инспиративни разгледници се совршени за недела се училиштето, Црквата настани, Велигден, бебето тушеви, роденден партии, или било какви посебни прилика; прати искрена порака до пријателите и семејството.Персонализирајте го ВАШИОТ ПОРАКА : Разгледници се празни на задната страна, што значи дека нема да има ограничувања на пишување нешто сакаш; едноставна, но сепак разноврсна дизајни се овозможи доволно простор да се изразат својата искрена благодарност со лична порака.ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Конструирани од дебел и издржливи хартија, со двоен страна печатење и едно гланц.ДИМЕНЗИИ : Разгледница мерка околу 4 x 6 инчи.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 40 мотивациони верски разгледници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди