.

.

New
TTSEFW Heatless Виткање Род Headband, Мрзливи Curler Поставете Мека Пена за Коса Ролки Бран Коса Curlers DIY Косата Алатки за Долго Средна Коса(Розова Леопард Боја)

TTSEFW Heatless Виткање Род Headband, Мрзливи Curler Поставете Мека Пена за Коса Ролки Бран Коса Curlers DIY

DEN 802.56

Количина на стоки
Достапно

[Heatless Коса Curlers] : Ова Не топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса.Тоа помага да се задржи на косата здрава и намалување на топлина штета. [Не се Оштети Косата] : Губење на лента и не треба да се загрее на curler за време на употреба, намалување на топлина штета, избегне неуредна коса, високо-квалитетен материјал, да се спречи опаѓањето на кршење и оштетување, и нема да влијае на спиење додека го носи. [Употреба Чекори] : Пред спиење, користете чешел да се одделат еден мал куп на малку подолга коса, да ја заврши на виткање род, и да ја поправите тоа со гумени бендот без греење.Тогаш ќе имате убава кадрава коса следното утро.Со овој heatless виткање род headband,можете да спијам comfortablely. [Висок Квалитет] : На доволно долго за коса клип може да биде забрзана цврсто, да биде свиткано.Со заоблени рабови и мазна површина нема да се повлече или оштетување на вашата коса.Овој DIY heatless виткање род headband е лесен за употреба и удобно. [Примена] : косата curlers е sutiable за сува коса, влажна коса, долга коса, кадрава коса, права коса, тенки или дебели влакна, итн.; можете да DIY свој фризура според вашите потреби.Тоа може да се користи дома и на бизнис патувања.Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели и колеги.Функција : Мрзливи виткање стапче не-термички сунѓерот пена виткање железо спиење виткање голем бран на косата прстен set Specification : име на Производ : Мрзливи без топлински виткање iron Product боја : Розова leopard Product големина : 3×100cm Suitable за коса видови : сува коса, влажна коса, кадрава коса, долга коса, прав hair Packing листата : Виткање железо×1 Hairpin×1 Hair Вратоврска×1 Manual×1.

Карактеристики на понудата

Product name:
Lazy no heat curling iron
Product color:
Pink leopard
Product size:
3×100cm
Suitable for hair types:
dry hair, wet hair, curly hair, long hair, straight hair
Packing list:
Curling iron×1 :
Hairpin×1 :
Hair Tie×1 :
Manual×1 :
Неодамнешно

Слични понуди