.

.

New
HCAT Smart Орална Нега Првенство миење на устата со Обновливи Купот на Само-Направени Без Хемиски миење на устата – за Оралното Здравје, Детоксикација, Плакета, Дамките

HCAT Smart Орална Нега Првенство миење на устата со Обновливи Купот на Само-Направени Без Хемиски миење на устата

DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно

Да се придржуваат на водород мачка орална нега првенство, имате здрава и добра устата, и да додадете поени на насмевка Како да се Направи Орална Исплакнете / миење на устата чекор 1 : Ставете вода од чешма во орална нега првенство.производот се користи!Овој производ нема за прочистување вода функција и е ограничена на употреба на вода за пиење.Колку долго може да орална нега првенство минатата?Не потрошен материјал за живот, додека тоа не е лошо, тоа може да се користи во секое време.Јас немам здив, и јас не треба забниот кариес, не јас не треба овој уред?Орална проблеми се скриени во животот за долго време.Имаат FCC, УЛ, CE, Ro Hs и CCC сертификација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди