.

.

New
Патка Прегратка Другар Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот, Прилагодлив, Универзална Одговара, Мобилен Телефон Планината Компатибилен со iPhone, Samsun

Патка Прегратка Другар Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот, Прилагодлив, Универзална Одговара,

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Наменета да се само да се стави на пропустливи клип, без инсталација потребни – мека и прилагодливи!.КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО ТЕЛЕФОНИ : Прилагодлив рацете и нозете, да се одржи, повеќето уреди.ПРИЛАГОДЛИВ : 360 степен ротација да се постават телефон на идеалното растојание и агол за удобно гледање.СИГУРНО се ПРОПУСТЛИВИ КЛИП ПРИЛОГ : Здрав и силен стисок за да спречите телефонот од паѓање или движење наоколу.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН : произведен со мека на допир силикони за да се обезбеди непречено контакт со телефон спречување на гребнатини.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди