.

.

New
Coshar 4pcs Гроздобер Декоративни Latch Hasp Заклучување со Завртки за Дрвени Накит Кутија DIY Дрвени Проектот

Coshar 4pcs Гроздобер Декоративни Latch Hasp Заклучување со Завртки за Дрвени Накит Кутија DIY Дрвени Проектот

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

4pcs Антички Декоративни Latch Hasp Заклучување со завртки.Одлично за дрвена кутија, кутија за накит, подарок кутија, кутија за карти и други дрвени проекти.Материјал : направени од цинк легура, убаво декоративни и бронза заврши.Убав дизајн, тоа изгледа како пеперутка, погодни за украсување на сите видови на дрвени предмети.Вкупно Димензии : 5.7x4.7cm/2.2"x1.9"(max L*W).Спецификации : Вкупно Димензии : 5.7x4.7cm/2.2"x1.9"(max L*W) Материјал : Цинк Легура Боја : Бронзени Пакет Содржина : 4 x Бронза Latch Hasp Некои Завртки Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешки во мерењето.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ветување за наплата или да го замени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди