.

.

New
Божиќ Фрижидер Справи Опфаќа збир на 8 Кујна Апаратот се Справи Опфаќа за Кујна, Фрижидер Микробранова Печка машина за миење Садови Decors, Божиќ Затворен Décor, Божиќ До

Божиќ Фрижидер Справи Опфаќа збир на 8 Кујна Апаратот се Справи Опфаќа за Кујна, Фрижидер Микробранова Печка

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Gnomes Божиќ Декорација - Божиќ фрижидер справи опфаќа функција смешно, дедо gnomes на црвениот burlap.Супер симпатична gnome дизајн додадете божиќ одмор атмосфера на вашата кујна празник божиќ украси затворен.Чувајте го Вашиот Уред се Справува со Чисти - Нашиот Божиќ се справи со капак декорација на собата може да се заштити рачка од дамките и масло, мека на допир и трајни производи за употреба.Совршен За Сите Кујнски Апарати - Апаратот Опфаќа поставување вклучува 8 справи опфаќа, 4 долго опфаќа и 4 кратки оние.Направени од високо-квалитет burlap.Погоден за секој дом кујнски апарати, како што се фрижидер, микробранова печка, машина за миење садови, кујнски кабинет, врата се справи, и така натаму.Лесно да се Закачите & Отстрани - за Секоја маска карактеристики Велкро прицврстување за полесно прилагодување.Не грижете се на напорна работа на инсталацијата.Лесен за складирање и за повеќе употреби.Одличен Божиќ Подароци Идеја - Симпатична и практични кујна се справи со капак сет со голема вредност.Погоден за Божиќ подароци и празник семеен собир.Додадете многу забава на вашиот Божиќ!.Совршен Божиќ Дома Декорација Симпатична Gnome Божиќ фрижидер се справи со маски се совршен за Божиќ празник украси затворен.Материјал : Висок квалитет парична казна burlap со велкро Големина Долго оние : 15.7x5.3 инчи Краток оние : 8.07x8.07 инчи Она што ќе го добиете од нашата пакет? 2 x Долга рачка покрива со gnome слика 2 x долга рачка опфаќа 4 x кратко се справи со покрива со бројки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди