.

.

New
Kangnice 4 Покачена Куче и Мачка Милениче Фидер Двојно Чаши Покрена Стојат Доаѓа со Дополнителни Два Керамички Чаши за Мали Кучиња и Мачки мачка Хранење Керамички Чини?

Kangnice 4 Покачена Куче и Мачка Милениче Фидер Двојно Чаши Покрена Стојат Доаѓа со Дополнителни Два Керамички

DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно

Погодна за исхрана на мали кучиња, мачки и други мали домашни миленици.Има predesigned седиште за конзервирана храна.Не-Лизгање и Анти-Нервира : Оваа мачка сад застане е дизајниран за подобро држете го садот и ги спречи од ѓубрето и лизгање.Покачена мачка чинии може да се спречи храна од тече назад и да се спречи повраќање. 100% сосема нов и висок квалитет.Safe Материјал : кучето хранење чаши поставени се направени на премија за пластична и керамика, не-токсични, без мирис, и безбедно да миленици.Спецификација : Материјал : Пластични, Ceramics Color : Зелена/Сива/Wet Size : Хранење Табела Прибл.Лесно Чистење : Чаши се направени од високо-квалитетни керамички, цврст, ги мазни, издржливи, и temprature-отпорни.Спречување на домашни миленици од добивање на црна брада.Лесно Чистење : Чаши се направени од високо-квалитетни керамички, цврст, ги мазни, издржливи, и temprature-отпорни.Керамички мачка чинии се поздрава и потрајни од метал/пластика/нерѓосувачки челик мачка чаши.Спречување на домашни миленици од добивање на црна брада.Не-Лизгање и Анти-Нервира : Оваа мачка сад застане е дизајниран за подобро држете го садот и ги спречи од ѓубрето и лизгање.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Погодна за исхрана на мали кучиња, мачки и други мали домашни миленици.Кога вашето домашно милениче е јадење, да ги задржи вашите подот или мат чисти.Safe Материјал : кучето хранење чаши поставени се направени на премија за пластична и керамика, не-токсични, без мирис, и безбедно да миленици.Двојно Чинии : производот има две керамика пет чаши и еден хранење маса, работи како сет со храна или вода.Лесно е да се чува чист и извади да се мијат во машина за миење садови.

Карактеристики на понудата

Material:
Plastic, Ceramics
Color:
Green/Grey/Wet
Size:
Feeding Table Approx.37x11cm/14.57x4.33in (L x H), Bowls Diameter Approx.13cm/5.12in
Weight:
Approx.1800g
Suitable for:
Cats and Small Dogs
Package Includes:
1 Set Pet Feeding Bowls, Including
1 x Feeding Table :
2 x Feeding Bowls :
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Неодамнешно

Слични понуди