.

.

New
LIXFDJ Надразнување Tickler Камшик Исечете Секси Тепањето Slapper Сакаат Флерт Играчка Реквизит за Возрасни Парови Љубовници

LIXFDJ Надразнување Tickler Камшик Исечете Секси Тепањето Slapper Сакаат Флерт Играчка Реквизит за Возрасни

DEN 1867.20

Количина на стоки
Достапно

Направени од премиум материјал,издржлив за долгорочна употреба.Меки и удобни за допирање,не штети на кожата.Помага да се зачин до атмосферата меѓу парови и љубовници.Lanyard дизајн на крајот за лесно да виси тоа до кога не е во употреба.Ова е надразнување флерт играчка,која може да ви помага да зачин до атмосферата меѓу парови и љубовници.Направени од премиум материјалот,надразнување тепањето играчка е мека и удобна за да се допира,не штети на кожата,а исто така и трајни производи за долгорочна употреба.Карактеристики-Објект Боја : Црна.-Објектот Материјал : .-Објектот Големина : Прибл.15 х 15 см.-Направени од премиум материјал,издржлив за долгорочно користење.-Меки и удобни за допирање,не штети на кожата.-Помага да се зачин до атмосферата меѓу парови и љубовници.-Lanyard дизајн на крајот за лесно да виси тоа до кога не е во употреба.Пакет Вклучувајќи 1 x whip Products се, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена, и да се вратат на производи е безусловно загарантирано во рок од 30 дена.Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди