.

.

New
Tilta BT-003-V 15mm LWS Црна V-Планината Батеријата Плоча Напојување на Системот за dslr фото и Mirrorless Камери

Tilta BT-003-V 15mm LWS Црна V-Планината Батеријата Плоча Напојување на Системот за dslr фото и Mirrorless Камери

DEN 4296.00

Количина на стоки
Достапно

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Пакување Листа : (1) Tilta Напојување на Системот за dslr фото и Mirrorless Камери (V-монт) V-планината верзија излезна порти : (1) 14.8 V P-допрете излезна порта (2) 12 V DC излез пристаништа (1) 8 V DC излезна порта (2) 5.5/ 2.5 mm 12 V DC машки да 5.5/ 2.5 mm 12 V DC машки Моќ Кабел (1) 5.5/ 2.1 mm 8 V DC машки да 5.5/ 2.1 mm 8 V DC машки Моќ Кабел (За користење со Камера Атарот на Батеријата – Само) (1) LP-E6 Атарот на Камерата за Батеријата да се 5.5/ 2.1 mm 8 V DC Женски Преглед : Овој напојување на системот е дизајниран да им овозможи за надворешна сила на dslr фото и mirrorless камери.Батеријата плоча доаѓа со DC Женски ЛП-E6, кој потоа е поврзан со некоја 8 V DC кабел дека приклучоци во чинија за да се обезбеди вашата камера со енергија.Станува збор монтирани на 15mm LWS род адаптер за употреба на 15mm LWS род системи и доаѓа во двете V-монтажа и злато планината верзии.Технички Податоци : Тежина : 1.1 кг Боја : Црна Материјал : Алуминиум-легура, ABS пластика Род Систем : 15mm LWS.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди