.

.

New
Morse Коси Вежба Ракав Висока Цврстина 0.015 mm, Точност, Високо‑Брзински Челик Вежба Ракави со Одлична Изработка

Morse Коси Вежба Ракав Висока Цврстина 0.015 mm, Точност, Високо‑Брзински Челик Вежба Ракави со Одлична Изработка

DEN 993.60

Количина на стоки
Достапно

Секој производ ќе биде совршен и полн земјата по обработка, и добар површина го прави полесен за користење.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Со 0.015 mm, точност, со одлична изработка, совршена замена за стариот.Долг животен век, компонентите се угасне, имаат голема цврстина и отпорност на абење, и не се лесно да се оштети.Користење на високо‑брзински челик материјал, тешко и не е лесно да се скрши, да ви донесе подобар искуство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди