.

.

New
A-Tech 16GB RAM меморија за Acer Nitro 5 AN515-51-55WL Гејмерски Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T) Меморија Надградба на Модулот

A-Tech 16GB RAM меморија за Acer Nitro 5 AN515-51-55WL Гејмерски Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T)

DEN 1943.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.RAM Меморија Компатибилна за Acer Nitro 5 AN515-51-55 WL Гејмерски Лаптоп ( PN : NH.Q2 QAA.016 ). 16 GB ( 1 x 16 GB Модул ) DDR4 2400 MHz ( PC4-19200 / PC4-2400 T ) DDR4 SO-DIMM ( 260-Pin ) и Не-ECC Unbuffered 2 Rx8 - Dual Ранг x8 1.2 V - DDR4 Стандарден Напон.Ја зголемува ефикасноста на вашиот систем со забрзување на вчитување пати, забрзување на одговорност, како и подобрување на способноста за поддршка на поголема workloads.Сите модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди