.

.

New
Xiaoxin Класичен Фитнес Центар ПВЦ Ѕид Decals Дома Декор ПВЦ Ѕид Decals Спалната соба Расадник Decorationl 42Cm X 47Cm

Xiaoxin Класичен Фитнес Центар ПВЦ Ѕид Decals Дома Декор ПВЦ Ѕид Decals Спалната соба Расадник Decorationl 42Cm

DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно

Квалитет на материјалот : на квалитетот на ПВЦ материјал, не-токсични, отпорни и стабилен, безбеден за употреба, не е лесно да се оштети или скрши, може да се примени за долго време.Инструкции за употреба: 1.Чистење на ѕидот на било прашина или нечистотија.опис на производот: Ѕид оркестарот налепница може да се примени на било каква мазна , чиста и сува тешко површината на ѕидовите, огледало, плочки површини, мебел површини , итн.Потоа почекајте додека не се целосно да се исуши.Нула повторно кора исклучување на преносот филм од decal како внимателно како е можно за да се избегне влече далеку ѕидот налепница.Водоотпорен и издржливи, и тие се обновливи, така што ќе може да се чува и се користи секоја година.По-продажбата на услугата: ви Благодарам многу за шопинг во нашата продавница.Можете да го дизајн на налепница модел според вашите сопствени идеи.Ѕидот decal не се погодни за валкани или груба површина.Ви благодариме.Пренослив и креативни.Стап во согласност со слика или DIY во вашата сопствена идеја. Високо квалитетен, водоотпорен, и издржливи винил кои се целосно во согласност со стандардот.Ѕидот Налепница Карактеристики: 1.НЕ се погодни за валкани или груба површина. Тоа може да се примени на било кој мазни и чисти површини како што се ѕидови, плочки, стакло, мебел, итн.Лесен за користење : Ѕид Налепница може да се користи на било сува, чиста и мазна површина.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & ОБНОВЛИВИ:Лесно да лупам надвор без оштетување на стакло или на држат и не остави траги на лепак, супер лесно да се чисти од нормален прозорецот налепници.Безбедност за Семејствата : Изработени од еко-пријателски винил, мастила и лепило, содржат не-токсични и се мирис слободни, чување на вашите семејства далеку од хемикалии се штетни.Белешки : Што треба да се DIY од себе, но може да се однесува на слика на готови производи.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна по-продажбата на услугата.Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината, тогаш почнувајќи од центарот притиснете и изедначи на ѕид.Второ, тоа не може лесно да се пилинг, не-токсични и никогаш не се на штета на ѕидот. 100% Сосема Нов Ѕид Налепници, Спакувани во тек.Ве молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Внимателно место налепници flatly во посакуваната локација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди