.

.

New
HQRP 110V E17 База на Силикони Кристал Dimmable LED Сијалица Кул Бело за LG 6912W1Z004B Микробранова Сијалица Замена Плус HQRP Увеселителен парк

HQRP 110V E17 База на Силикони Кристал Dimmable LED Сијалица Кул Бело за LG 6912W1Z004B Микробранова Сијалица

DEN 261.12

Количина на стоки
Достапно

HQRP® LED Сијалица плус HQRP® Увеселителен парк;.База : E17 База; Лумен : 350-400; Долг Живот време;.Работен Напон : AC 110 V; Моќност : 3 Вати; LED : 72 Led диоди;.Лумен Боја Температура : Кул Бело 6000-6500 K; Dimmable;. 200 дена гаранција!.Го заменува следниве дел броеви : LG 6912 W1 Z004 B.Компатибилен со : LG Electronics MVH1670 ST, LMV1650 ST, LMV1635 SBQ, LMV1630 ST, LMV1630 WW, LMHM2017 ST, MV1502 B, MV1501 W, MV1610 WW, MV1502 W, MV1608 BB, MVH1615 WW, LMB0960 ST, LMV1630 BB, LMV1680 BB, MV1604 SBQ, LMV1813 ST, LMV2083 SB, LMVM2085 SB, LMV2083 ST, LMV2083 SW, LMVM2085 ST, LMVM2085 SW, MV1608 ST, MV1608 WW, LMV1650 SB, MV1604 SB, LMHM2017 SB, LMV1650 SW, LMV1680 ST, MV1604 ST, LMHM2017 ST, MV1604 SW, LMV1680 WW, LMV2015 SB, LMV2015 ST, MV1610 ST, MV1501 B, MV2040 BSD, MV1645 AGT, MV2048 BSP, MV1840 ASDL, MV2040 ASDL, MV2040 BSDL, MC0946 ACSL, MV1648 AD, MV1644 AQSL, MV1645 AGTL, MV1645 AQS, MV1648 EG.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди