.

.

New
Црн Ѕид Sconces Светилки за Осветлување Тела,со вклучување/Исклучување НА Кабелот Индустриски Гроздобер E26 Ѕид Светилка Држачи Едноставност Црна Прилагодливи Ѕид Све

Црн Ѕид Sconces Светилки за Осветлување Тела,со вклучување/Исклучување НА Кабелот Индустриски Гроздобер E26

DEN 1197.12

Количина на стоки
Достапно

▶250 степен прилагодливи◀ : Оваа модерна ѕид светилка може да биде прилагодена од врвот до дното, од лево кон десно, и осветлување агол може да се прилагоди по волја, што го прави лесен за употреба осветлување. ▶Две-во-едно дизајн◀ : Plug-in дизајн.Само приклучете го ѕид светилка за во штекер.Многу удобен или можете да одберете да ги поставите на вистинското место за да го направите да изгледа повеќе издржливи.E26 основните чашката е компатибилен со сите светилки, како што се LED, блескаво и CFLS.Предлагам Lumiled светилки. (Не вклучувајќи светилки). ▶Широк спектар на апликации◀ : Модерна метал лесни тело, удобна и пријателска индустриски изглед, дефинирате вашиот простор за живеење.Без разлика кои соба е сместен во, модерен изглед ќе биде примамливо.Тоа може да биде инсталиран во коридори, гардероби, облекување соби, кујни, ресторани, спални соби, подруми, по скали, сали, студии, канцеларии, влезовите, хотели, продавници, кафулиња, уметнички галерии, итн. ▶Лесно да се инсталира◀ : целото поставено на светилки е интегриран, не треба да инсталирате светилка тело одделно, директно инсталирана на ѕидот.Сите потребни додатоци и инструкции се вклучени за брза и лесна инсталација. ▶Добра услуга◀ : Доколку постои било каков дефект, ние ќе го замениме за слободни.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме кликнете Hetollold, и потоа кликнете на "Барај" за да брзо да контактирате со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Hetolod ноќни ѕид sconces светла тела е мулти-функционални ѕид светилка,Врвен изработка и совршен изглед.Тоа изгледа едноставна, но тоа ви дава прекрасен чувство ,тоа е погодна за многу случаи, може да се користи во Спалната соба, Вратата, Кујна, Купатило, Дневна соба, Ресторан, Бар, Канцеларија, Тремот, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди