.

.

New
Sunzel Жените Тренингот Leggings со Џебови, Висока Waisted Стомак Контрола Јога Leggings, Butt Lift Спортски Панталони Хулахопки

Sunzel Жените Тренингот Leggings со Џебови, Висока Waisted Стомак Контрола Јога Leggings, Butt Lift Спортски

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме да се купи еден големина поголем од вообичаеното.Клеча доказ и четири-насочно водат хулахопки може совршено да се покрие вашето тело, без да се грижиш за да се биде виден низ време на вежбање.За S големината ве молиме купувачите М големина, М големина ве молиме да ги купите L големина, и L size ве молиме купувачите XL големина.нагласи крива на задникот и подигнете го вашиот задникот.75% Најлон, 25% Spandex.Страна Капка-во Џебовите : Ова activewear leggings имаат два странични џебови може да се соберат картички, копчиња, мобилни телефони или други потреби, и сакајте се во вашиот начин.Усвојување на високо корселе и уникатни задникот линии проектирање, обезбедување на удобност и максимизирање на beautification на телото криви.Функција : .Станот Цвест Процес : Овој спорт хулахопки отстрани линии на една страна на џебови за да се намали триењето и кинење, обезбедување на максимална удобност и подобрување на убавината. 75% најлон и 25% spandex.Не Се Види Преку.Страна Капка-во Џебовите - Ова activewear leggings имаат два странични џебови може да се соберат картички, копчиња, мобилни телефони или други потреби, а не се во вашиот начин.Оваа activewear leggings ткаенина е кожата-пријателски, дише, влага-wicking.Висок Половината.ТОПЛО СОВЕТИ : Ова е тесна фитинг јога панталони.Не само што се погодни за употреба како спортски leggings во салата, но, исто така, многу модерен и убави да се носат како вообичаена облека.Два Странични Џебови.Висок Половината, Колковите Лифт : Усвојување на високо корселе и уникатни задникот линии дизајн за подобар преглед линијата на вашето тело.Линијата дизајн на задникот да може ефективно.Sunzel јога панталони ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.Станот Цвест Процес : Овој спорт хулахопки отстрани линии на една страна на џебови за да се намали триењето и кинење, обезбедување на максимална удобност и подобрување на убавината. 75% најлон и 25% spandex Two Страна Pockets High Waist Butt Lifting Squat Proof No се Види Преку.Јога leggings се направени на buttery мека мешани со материјали што прави да се чувствувате светлина.Висок Половината, Колковите Лифт - Усвојување на високо корселе и уникатни задникот линии дизајн за подобар преглед линијата на вашето тело.За S големината ве молиме купувачите М големина, М големина ве молиме да ги купите L големина, и L size ве молиме купувачите XL големина.Ова е јога leggings што може да ги задоволи сите потреби.Се чувствува Buttery Мека и Лесна - Ова 7/8 Должина leggings со џебови за жените се направени од 75% Најлон и 25% Spandex, супер меки, дише и пот-wicking, Прибл.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди