.

.

New
Моден Изми Обични Бејзбол Капа Прилагодливи Класичен Ретро Каубојска Шапка Татко ми Капа за Унисекс-Возрасни

Моден Изми Обични Бејзбол Капа Прилагодливи Класичен Ретро Каубојска Шапка Татко ми Капа за Унисекс-Возрасни

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук. 100% Памук (Изми Тексас Ткаенина).Гроздобер, класичен и безвременски стил.Пропустливи дизајн, дише, се достапни во четири сезони.Висок Квалитет Опуштено И Удобно Се Вклопуваат Неструктурирани Криви Бил Шапка Совршено Погодна За Сите Пријатели.Прилагодлива Големина Одговара На Повеќето, Прилагодлив Метал Затворање Обезбедува Флексибилни Одговара.Задната Отворање Дизајн се Вклопува Жените Е Ниска Ponytails Удобно.Исто така Одговара За Мажи И Млади, Одлична Идеја За Денот на Мајката/ Таткото Ден/Роденден/Божиќ Подарок За Вашето Семејство И Пријатели.Мода и никогаш не одат надвор од стил.Без разлика на тоа кој стил ви се допаѓа.Секогаш е вашиот стил!Погодна за двете мажи, жени и млади.Тоа е лесен и издржливи.Ќе биде во центарот на вниманието кога ќе се носат оваа капа.Гроздобер изми каубој капи се погодни за секојдневна, патување, активности на отворено како на пример пешачење, велосипедизам, голф и исто така за спортски настани.Дали Сте Во Потрага За Еден Модерен Спортски Капа За Вашите Авантури На Отворено, Тренинг Рутини Или Едноставно За Додавање На Завршувањето На Допир Да Вашиот Секојдневен Тимови, Оваа Бејзбол Капа Има Ли Покриени.Комбинирање Со Врвен Квалитет, Функционалност И Неверојатен Стил, Тие Се Во Оваа Сезона Мора Да Се Има.Инструкции за перење : капа е препорачливо да се мијат со рака и се мијат помалку.Да не притиснете и бришење и без машина за перење.Оваа Големина на Податоци е Нормална последица на Различни Мерни Методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди