.

.

New
TOOYFUL 50Pc Ноктот Третман Лента Ingrown Ноктот Лента Корекција - Јасно

TOOYFUL 50Pc Ноктот Третман Лента Ingrown Ноктот Лента Корекција - Јасно

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Одлична алатка за ingrown помине корекција, промена на физичката состојба на ноктот свиткување раст, промената на раст насока на ноктот низ период на време, и потоа да се промени состојбата на пломба.Олеснување на болка донесува ingrown ноктите, го заштитува вашиот пети ноктите.Физички корекција, брз, лесен и ефикасен, едноставна операција.Мек материјал, полн со еластичност, удобно да го користите.Лепак Слободни самолепливи дизајн, само се држи до вистинската позиција за да се добие најдобар ефект.Опис : - одлична алатка за ingrown помине корекција, промена на физичката состојба на ноктот свиткување раст, промената на раст насока на ноктот низ период на време, и потоа да се промени состојбата на пломба - Олесни болката донесува ingrown ноктите, го заштитува вашиот пети ноктите. - Физичка корекција, брз, лесен и ефикасен, едноставна операција - Мек материјал, полн со еластичност, удобно да го користите. - Лепак Слободни самолепливи дизајн, само се држи до вистинската позиција за да се добие најдобар ефект - За долгорочна употреба, ќе продолжат да се повлече на ноктите на валани ноктите нагоре за да се постигне саканиот ефект, така што нозете веќе не се На расте. - Погоден за педикир ноктите професионални салон или дома use Specification : - Материјал : Не-плетени ткаенини, PET пластика, Масло, лепак - Големина на Единица : Прибл. 1.8 x 1.3 x 0.05 cm/0.7 x 0.5 x 0.02 инчен - Лист Големина : 10.5*4.5 cm/4.1 x 1.8 инчен - 10 Парчиња/Одбор, Вкупно 50 Pieces Package Вклучува : 50 Парчиња Ingrown Ноктот Пенкалата Stickers Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди